smartmodem 

Smart GSM Modem je programovatelné zařízení, pro přenos dat prostřednictvím mobilní sítě. Pomocí vložené aplikace zákazníka, připojeným čidlům a sensorům lze pomocí smart modemu vytvořit jednoduchou automatizační aplikací. 

SECTRON zaštiťuje vlastní výrobu univerzálních GSM zařízení pro sítě GSM, UMTS a LTE založených na bezdrátových modulech německé společnosti Gemalto M2M GmbH. Všechny smart modemy jsou vybaveny nezávislým hardwarovým watchdogem a jejich společnou vlastnosti je vysoká kvalita, spolehlivost, průmyslové provedení, malé rozměry, nízká spotřeba a příznivá cena. 

Zařízení jsou vhodná pro účely průmyslové a domácí automatizace, která umožňují ovládat připojená zařízení SMS zprávou, příchozím hovorem nebo datovým přenosem (např. spínač čerpadla, topení, osvětlení, pohon vrat a bran). 

Vzhledem k malým rozměrům, nízké spotřebě a příznivé ceně jsou tyto typy průmyslových terminálů cenově efektivním řešením pro širokou škálu aplikací v průmyslovém použití v dopravě a logistice, energetice, teplárenství, v monitorování rozvodu plynů, vodárenských sítí a meteorologie

SECTRON jako výrobce umí rychle reagovat na potřeby zákazníků, stávající modely pružně upravovat nebo vyvinout nové zařízení, které přesně vyhoví technickým a cenovým požadavkům.

Pro více informací o produktech klikněte ZDE

auto

Dalším unikátním produktem společnosti SECTRON je GSM Klíč.

GSM Klíč slouží k dálkovému ovládání elektrických pohonů bran, vrat, závor u domu, firem nebo veřejných budov pomocí mobilního telefonu. Jeho hlavními benefity jsou pohodlné ovládání, bezplatný provoz, správa uživatelů s možnosti kontroly a historie přístupu. Přestože GSM Klíč lze snadno nainstalovat a používání je intuitivní, doporučujeme instalaci svěřit autorizované montážní firmě.

Od roku 2005, byl GSM Klíč na základě požadavků montážních firem a koncových zákazníků doplněn o nové funkce a vylepšení. Aktuálně je GSM Klíč nabízen ve 3 produktových řadách LITE, HOME a PROFI.

Pro více informací o produktech klikněte ZDE