routery_web

 

GSM/GPRS/EDGE UMTS/HSPA CDMA LTE

 

Průmyslové bezdrátové routery a modemy představují komunikační rozhraní mezi řídicími systémy a sítěmi. Výhodami průmyslových routerů je spolehlivost, vysoká přenosová rychlost, široký rozsah pracovních teplot, možnost detailní konfigurace, podpora průmyslových protokolů a široká škála hardwarových a softwarových rozšíření. 

 

Pro kritické aplikace nabízejí průmyslové routery a modemy rozšíření o mobilní spojení v podobě dvou SIM karet sloužící jako záložní zařízení při výpadku.

Díky široké funkcionalitě, snadnému použití a modularitě, nabízejí naše bezdrátové routery variabilní řešení, pro každou průmyslovou aplikaci s požadavky na přenos dat v dopravě, energetice, telekomunikaci, průmyslové automatizaci, veřejných službách, meteorologií a varovných systémů.

 

Nabízíme řešení pro společnosti a organizace na celém světě. Nezáleží na tom, zda jste výrobce nebo poskytovatel služeb. Díky zkušenostem a širokému produktovému portfoliu máme možnost Vám nabídnout komunikační řešení a vytvořit silnou, spolehlivou a efektivní komunikační síť.

 

logo advantechbblogo partner1 robustel_03

Pro více informací o produktech klikněte ZDE