kariera_sectron

Jsme přátelská firma s otevřeným přístupem

U nás naleznete mladý kolektiv, který se rád baví

Působíme 20 let na trhu

Exportujeme do více než 70 zemí světa

Proč se Vám u nás bude líbit?

O naše zaměstnance se staráme, jako bychom byli jedna velká rodina.

V moderním prostředí sídla zajistíme maximální příznivé podmínky pro to, abyste se mohli naplno věnovat své práci a bavila Vás.

Nabízíme prostor pro další sebevzdělávání a růstu

Díky rozsáhlým zkušenostem postupujeme každým projektem dále a zvyšujeme perspektivu

CO děláme:

Projekty, které v SECTRONU děláme, zasahují do několika různých sektorů výrobního průmyslu, bankovnictví, energetiky, telekomunikace. Naše produkty zvyšují životní standart prostřednictvím chytrých domácností a chytrých měst, automatizují procesy lidí a pomáhají v práci.

V projektech používáme technologie LTE, GSM, UMTS, RFID, BLUETOOTH, WI-FI, GPS, GLONASS

Zastupujeme TOP značky M2M komunikace – Gemalto, Trimble, Laird Technologies, Elatec, B+B SmartWorx, Robustel, Andra a rozšiřujeme své vlastní portfolio SECTRON

 

Podporujeme stážisty

Absolventům nabízíme možnost uplatnění nebo zapsání do personální databáze. Umožnuje jim napsat bakalářské nebo diplomové práce na oborové téma. V obou případech konzultujeme a směřujeme obsah prací, které doplňujeme o pomoc v řešení praktické problematiky popisovaného tématu.

 

 

Chcete u nás pracovat?

Pokud ano, zašlete svůj životopis spolu s vyplněným dotazníkem na e-mail sekretariat@sectron.cz a uveďte, o jakou pracovní pozici máte zájem. Kontaktní osobou je Kateřina Grygerčíková, tel. 556 621 012. Oceníme, pokud přiložíte i aktuální fotografii. Těšíme se na Vás!

 

Seznam aktuálně volných pozic:

Žádné příspěvky.